сите категории

КОИ СМЕ НИЕ

Ти си тука : Дома> КОИ СМЕ НИЕ

Кој сме ние

CGE GROUP WUXI DRIlling Tools FACTORY CO., LTD. е основана во 1958 година, која е водечка државна компанија во геотехнолошката индустрија за дупчење и истражување на рударството повеќе од половина век со добар квалитет и богато искуство во Кина

123

Се обврзавме да ги снабдуваме доверливите производи на нашите клиенти, благодарение на нашиот добар квалитет и разумна цена, ние сме исто така стратешки партнер на Atlas Copco (Epiroc) на пазарот во Кина од 2012 година.

XZ е познат бренд во индустријата за истражување на минерали во Кина.

20201201133738_28466

Ние сме сертифицирани со ISO, API, почестени со високотехнолошките претпријатија од провинцијата Џиангсу, производите се извезени во Кореја, Северна Кореја, земји што зборуваат руски, Монголија, Индија, Мјанмар, Иран, Дубаи, Замбија, Австралија, Мексико, Чиле, Перу со децении наназад…

Главните производи што ги произведувавме се наведени подолу:

1.Кина национален стандарден јадро систем за вежбање производи

2. Стандардни производи DCDMA: A, B, N, H, Q серии, T2, T6 серии импрегнирани дијамантски битови, PDC битови, површински гарнитури, шипки за дупчење, склоп на јадрото на цевката, прелив, вртлив за вода, дигалка, кружен клуч. .

3. API стандардна шипка за дупчење за прачка за дупчење бунари за масло и вода

4.опрема за заштеда на вода, геологија, неконвенционална нафта и гас и третман на животната средина, како и вршење на релевантни занаети и услуги.

Сите производи ги поминаа сертификатите ISO9001:2015 и API 5DP

Опсегот на производи ги опфаќа сите алатки за дупчење за големи истражувачки апликации

Јачина на компанијата

Фабрика

Жешки категории